Sekmadienis, kovo 12 d. 2017

SMART SMOOTHIE VITALITY

trintuvas

Mano studiją papildė dar vienas puikus prietaisas ! Plaktuvas - kokteilinė.

Čekijos prekinis ženklas G21 yra aukštos kokybės pagal profesionalus pagaminta produkcija. Todėl jų pagaminta produkcija tinka ir profesionalams ir kasdienei ruošai.

Žymės:
Pirmadienis, vasario 27 d. 2017

G21 Gourmet lėtaeigė daugiafunkcinė sučiaspaudė

Maisto klubo studiją papildėme keliais prietaisais, kad jau galutinai būčiau patenkinta ir sakyčiai niekoooo netrūksta :D www.rasiviska.lt išsirinkau lėtaeigę sulčiaspaudę. Pasidairiusi po pasiūlą, atkreipiau dėmesį į Čekijos prekinį ženklą G21. Jų produkcija tinka ir profesionalams ir megėjams, kasdieninėi ruošai.
Trečiadienis, sausio 4 d. 2017

Kalėdinių dovanų dirbtuvės

kaledines dovanos
Turiu smagių, kalėdinių žinių !! Iki pačių Kalėdų, Prekybos miestelyje Urmas, Centriniame Kauno turguje mes nemokamai supakuosime Jūsų Kalėdines dovanas.
Penktadienis, gruodžio 30 d. 2016

Senolių Kalėdų stalas kvepės lašiša ir naminiais pyragais

maltos ordinas
Neslėpsiu, po kiekvieno apsilankymo byrėjo ašaros, negalėjau tramdyti emocijų. Taip sunku ir tuo pačiu gera, kad bent šiek tų žmonių šventės bus šviesesnės..
Šeštadienis, lapkričio 26 d. 2016

Maisto klubo produktų linija

Visada ieškojau geros kokybės pirkinių „terbos“, kurią visada turėčiau su savimi, būtų kokybiškas audinys, tvirtos ir patogios rankenos ir sutilptų visi dienos pirkiniai. NESURADAU.

Tada prikalbinau kolegę ir sukūrėme :) Tokią į kurią būtų patogu įsimetus į rankinę nešiotis, kuri tūrėtų minkštas, lankščias ir patogias rankenas, ir į ją sutilptų visi dienos pirkiniai. Na ir aišku, negadintų dienos "outfito", kol blaškaisi po maisto prekių parduotuvę su produktų sarašu. Lininė prijuostė, dar vienas naujas mūsų gaminys, pagalbininkė virtuvėje, be kurios aš savęs tikrai neįsivaizduoju. Prie kurios prisisega "pašluostukas", ir kuri po sunkiausių kūrybinių darbų virtuvėje išliks švari :), juk patogi, stilinga ir graži prijuoste tikrai įkvepia gaminti.

Ji beveik kaip graži suknelė, kuri pakelia nuotaiką visai dienai :)

Dėl užsakymų kreiptis: ilona@maistoklubas.lt

Žymės:
Sekmadienis, lapkričio 6 d. 2016

Pyragų diena

pyragu diena
Pyragų diena – graži tradicija, kuomet įmonių ar įstaigų biurų darbuotojai vaišinasi pyragais, o už juos surinktos lėšos skiriamos labdarai. Maisto klubas prisijungė prie šios gražios iniciatyvos ir prikepė 16  pyragų, už kuriuos suaukota virš 100 eurų ir bus išpildytos kelios vaikų svajonės iš www.vaikusvajones.lt
Trečiadienis, rugsėjo 21 d. 2016

Tarptautinė skonių šventė ir mugė

Jau kelis mėnesius veikiančiame atnaujintame Centriniame Kauno turguje įsikūrė „Maisto klubo“ studija, kuri tapo centrine įvykių ašimi ne tik šventės metu. Ir vėliau čia vyks įvairūs maisto ruošimo kursai, seminarai, degustacijos, netgi maisto ruošimo stovyklos vaikams. Šventės metu studijoje šefai Aldona Gečienė, Ruslanas Bolgovas ir Justinas Kapkovičius sukūrė ypatingų skonių degustaciją: Raudono ešerio ir sterko suktinukas su moliūgo sėklomis. Paukštienos kepenėlių parfė. Švelniai parūkyta fazano krūtinėlė. Desertui – „ale Lemon Tart“ su Migdolais, citrinomis, limetomis ir beze. Sūrio pyragas moliūgais, burokėliais ir imbieru. Ir daug kitų įsimintinų patiekalų, kurių tikimės paragavote ir įvertinote. Barmenas Rapolas Vareika surengė kokteilių šou. Na ,o pabaigai visi ragavome kepto paršelio kurį net 12 valandų kepė BBQ asociacijos meistrai. Ačiū visiems dalyvusiems ir iki kitų susitikimų.
Antradienis, gegužės 24 d. 2016

Smidrai

Tai vis dėl to smidrai ar šparagai? Kaip juos auginti, šaldyti, valgyti tik ką nuskintus, ir kitaip skaniai paruošti, viską sudėjome į video. Buvo labai smagu, šilta, įdomu ir naudinga svečiuotis pas smidrų ūkio šeimininkę Audronę.
Ketvirtadienis, gegužės 19 d. 2016

Burger fiesta

burger fiesta

Ponai ir ponios Maisto klubas pristato... burgerių kepimo ir valgymo šventę „Burger fiesta“

Gegužės 28 dieną nuo 10 iki 15 val. prekybos miestelyje URMAS karaliaus burgerių meistrai, Jūsų lauks daug degustacijų, geros muzikos, pramogos vaikams ir ... aišku sultingi burgeriai...

 

 

Sekmadienis, balandžio 17 d. 2016

Sveikas pavasari !

prieskoniai

Pavasario dvelksmas jau juntamas, plaučiai prisipildo saldaus oro, o mes dažniau šypsomės.

O geros nuotaikos priežastis daugeliui švieži vaisiai ir daržovės.

Na, o man pavasaris neįsivaizduojamas be šviežių prieskonių.