Apie klubą

Maistoklubas.lt  - tai naujas prekybos miestelio Urmas interneto projektas. Jame pateikiami ne tik įvairiausių patiekalų receptai, bet ir demonstruojama, kaip juos pasigaminti. Tinklaraštyje rasite daug naudingos ir vertingos informacijos apie maisto produktus, jų pasirinkimą, kurią pateiks ilgamečiai Centrinio Kauno turgaus darbuotojai, bei maisto gamybos technologijų žinovai.

 

Maistoklubas.lt tinklaraščio generolė – virtuvės paslapčių žinovė Ilona Juciūtė. Ji sužavės kiekvieną – ir virtuvės naujoką, ir maisto ruošos asą savo kūrybingu požiūriu į maisto gaminimą.

 

Skaitytojams ji patars kaip pamaloninti savo mylimą žmogų Valentino dienos proga arba kaip išvirti kiaušinį be lukšto. Daug patarimų ir receptų rasite tinklaraštyje maistoklubas.lt

 

Maistoklubas.lt neapsiriboja tik receptų pateikimu, čia greitai rasite informacijos apie pusryčių, pietų ir vakarienės meniu, patiekalų serviravimą, maisto kultūrą, sveiką gyvenseną.


Susitikimai, receptai, pokalbiai, patarimai - yra tai, kuo aš dviejų vaikų mama Ilona dalinsiuosi su Jumis. 
Papasakosiu, kokius įrankius maisto gamybai naudoti, kur jų galėsite įsigyti ir Jūs, kur apsipirkti, kuo lepinti šeimą ir draugus. Stengsiuosi įsiklausyti, ko trūksta Jums, maisto klubo skaitytojai. Noriu Jus paraginti skirti šiek tiek laiko virtuvėje. Ir, jei po mano įrašo, bent vienas skaitytojas užsiriš prijuostę ir nužingsniuos į virtuvę - aš būsiu laiminga.