Atgal
Sekmadienis, lapkričio 6 d. 2016

Pyragų diena

pyragu diena

 Penktadienį šią dieną paminėjo ir Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmas“ darbuotojai, kurių paaukotos lėšos bus skirtos vaikų svajonėms įgyvendinti. Vieno didžiausių Lietuvoje prekybos komplekso administracijos darbuotojai penktadienį rinkosi prekybos miestelyje įsikūrusiame Centriniame Kauno turguje, kur vaišinosi Maisto klubo studijoje sukeptais mano  pyragais.

Darbuotojų paaukoti pinigai bus skirti projekte VaikuSvajones.lt išsakytiems konkretiems vaikų norams įgyvendinti. „Labai svarbu yra dalintis, kai galime tą padaryti. Ir labai svarbu, kad pagalba pasiektų būtent tuos, kuriems to labiausiai reikia. Projekte VaikuSvajones.lt matome konkrečius vaikų poreikius, kurie padėtų vaikams augti ir tobulėti, o ateityje – tapti gerais savo šalies piliečiais, kurie savo ruožtu vėlgi mokėtų dalintis tuo ką turi ir padėtų augti bei tobulėti kitiems. Taip mes galime prisidėti kurdami geresnę visuomenę mūsų šalyje dabar ir ateityje“, - sako prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta.

Vienas iš populiariausių ir daugiausiai ovacijų sulaukės pyragas buvo lašišos porais, kurio receptu ir pasidalinsiu. 

 

 

2 porų

1 šaukšto grietinės

druskos, piprų

1 gabalo sluoksniuotos bemielės tešlos su grūdais

1 gabalo lašišos be odos, maždaug 500g

1 kiaušinio tešlai patepti

sezamo sėklų pabarstymui (nebūtina)

Įkaitinkite orkaitę 200 laipsnių Porus supjaustykite griežinėliais ir apkepkite keptuvėje su šlakeliu aliejau, atvėsinkite ir sumaišykite su grietine. Pagardinkite druska ir pipirais. Sluoksniuotą tešlą išvyniokite tiesiai ant kepimo skardos. Į vidurį dėkite lašišos gabalą ir užtepkite porų mišiniu. Tešlos kraštus įpjaukite juostelėmi, užlenkiant po vieną dalelę iš vienos ir iš kitos pusės supinkite pynę. Arba tiesiog uždenkite kitu tešlos lakštu. Patepkite plaktu kiaušiniu ir jei norite paberkite sezamo sėklomis. Kepkite įkaitintoje orkaitėje 20-25 minutes kol tešla gražiai paruduos.

 

 

Laukite tęsinio....

Balsavo: 1
Komentarų 1696 Peržiūrėjo Share on Facebook Google+


Rekomenduojame skaityti